Den Varme Linie - RIng ind direkte på tlf. 97 120 220 dansk nummer.

Premium user

2 years ago via webcam

21 Jun 2012 21:58 CEST


2:09Spændstig:

yo yo yo

2:16Karen:

Godaften til jer alle kære venner.

2:30Pottemagerens:

Vilkommen til DVL fra Rumænien

2:37stefani:

Hej lars Moses og jers tem

2:48ejgil:

ejgil

2:52Karen:

Utroligt at man kan sidde her og høre og se direkte fra Rumænien.

2:53stefani:

Hej kaen

3:00stefani:

hilse rumænien fra mig

3:02Master of Bitches:

WAUW HVOR VI GLÆDER OS

3:03Pottemagerens:

I er velkommen ti at ringe til Moses på 97 120 220 det er et dansk nummer

3:16ejgil:

godaften allesammen4

3:29Karen:

Godaften ejgil

3:39Karen:

Hej Lars. <3

3:51Master of Bitches:

FAG

3:52stefani:

lars da du prøver lidt med kamera so forstår jeg hvad rumæna siger bagved kamera

3:53Theo:

JEG ELSKER DIG

4:10Theo:

MAAAAAGER!

4:20Master of Bitches:

MAGER! MAGEEERRR!

4:22Karen:

Hej Teo, er det Jesus, du siger det til?

4:35Karen:

Thei

5:01Theo:

Tredje gang er lykkens gang

5:06Master of Bitches:

Gud være lovet for Rescue Mission

5:13Mette:

hej allesammen

5:15Theo:

Prrraaaaise the lord

5:30Master of Bitches:

Amen brother!

5:33Karen:

Hej Mette og alle der er kommet til siden

5:41Master of Bitches:

Hej Karen!

5:43Theo:

Amen indeed!

5:45Pottemagerens:

Hej Karen <3

5:47Bente:

godaften til alle

5:49Poul:

123

5:55Master of Bitches:

Godafter Pottemagerens hus

5:59Master of Bitches:

Godaften, mente jeg.

6:08Mette:

øv så har jeg ingen lyd på

6:25Master of Bitches:

Jeg kender andre børn der har oplevet noget forfærdeligt

6:39Theo:

Også jeg - så forfærdeligt

6:42Master of Bitches:

Jeg kender andre mennesker der har været i alkohol og stoffernes vold.

6:45Pottemagerens:

Hej alle sammen så dejligt at få jeres hilsner, tak for dem alle sammen

6:51Karen:

Ja Master,det er der desværre alt for mange, der har.

7:22Pottemagerens:

Mette.. Har du stereo for det har du brug for til at kunne høre DVL i aften

7:39Pottemagerens:

Vi har Moses i den ene kanal og telefonen i den anden kanal

7:41Viben:

Hej, der er kun lyd i een højtaler.

7:48Master of Bitches:

Se fisken i baggrunden, den hænger på hovedet.

8:03Mette:

nu er det lyd på igen

8:12Karen:

Ja men den er vist levende

8:46frurebecca:

Hvornår er der sommerstævne?

8:54Master of Bitches:

Om sommeren.

9:25frurebecca:

Der er jeg på Bornhom. Kan komme til Rønne :)

9:34Karen:

Viben, der er kun lyd i en højtaler, hvis en ringer ind, kommer det i den anden. er det ikke sådan det er Lars

Location

Denmark

(46.1677737, 21.3171967)
Manually geotagged

Broadcast client

Telestream Wirecast

Langfredag på PH aften
2:27:23
Langfredag på PH eftermiddag
2:26:24
langfredag på PH formiddag
2:02:28
Skærtorsdag på PH
3:41:35
Den varme linie del 2.
1:03:38
Den varme linie del 1.
1:36:20
PH Møde i Vejle Israel Guds Øjesten Del 2.
52:08
PH Møde i Vejle Israel Guds Øjesten  del 1.
54:47
Søndag på PH
2:17:49
Møde på PH Bøn Og Faste Lørdag aften
1:03:59
Møde på PH Bøn Og Faste Fredag aften
55:59
Den Varme Linie
2:47:17
Fredags Showet med Robin Cox og PH Medarbejder
4:12:44
Den Varme Linie
2:14:42
Den Varme Linie - Telefon til studiet 97 120 220
1:58:07
Møde fra Kolding - Taler: Moses
1:22:50
Møde fra Kolding -
20:38
Møde fra KBH. taler: Moses og Johny - anden del -
27:37
Møde fra KBH. taler: Moses og Johny - anden del -
1:02:09
Møde fra KBH. taler: Miss. Willianms
1:44:59
You can leave feedback to Bambuser Crew via this form.