Den Varme Linie - Ring ind på tlf. 97 120 220 eller mail: media@watchman.dk - d. 19 juli 2012

Premium user

2 years ago via webcam

19 Jul 2012 21:57 CEST


1:47Karen.:

Godaften alle kære venner. Nu glæder vi os til en ny dejlig aften.

2:34svein:

Godaften Karen og Lars

2:47Unni Høyåsen:

God kvell venner

3:03svein:

Hei Unni

3:57Unni Høyåsen:

hei nabo

4:24Pottemagerens:

Hej Svein :)

4:27Pottemagerens:

Hej Unni :)

4:40Unni Høyåsen:

hei lars :-)

5:25ejgil:

hej

5:34Pottemagerens:

Hej Ejgil :)

5:59ejgil:

godaften allesammen

5:59Karen.:

Godaften kære venner.

6:13Bente:

godaften

6:24Pottemagerens:

Godaften Bente :)

6:26Karen.:

Godaften Bente

6:27svein:

Lars bra overføring i aften

6:31lEIF:

lEIF

6:41Pottemagerens:

Hej IEIF :)

6:45Unni Høyåsen:

God aften danske og norske venner

6:57Pottemagerens:

Svein :) Vi er på fibernet :)

7:02svein:

Hei Leif

7:41Unni Høyåsen:

Flott sending,ja! helt topp!!

8:12Karen.:

Det er godt at høre, i kan mærke forskel.

8:37Karen.:

Så har det jo gavnet at komme på fibernet.

8:57Unni Høyåsen:

:-)

9:17TomTom:

Er Faderen = Sønnen = Helligånden, eller er de forskellige identiteter med samme substans?

9:28lEIF:

hEI sVEIN OG ALLE DERE ANDRE

9:57svein:

Leif trykk 1 gang på Caps Lock på venstre side av tastaturet så får du vanlige bokstaver igjen

10:18Pottemagerens:

Hej TomTom :)

11:08Karen.:

Hej Tom Tom. Dit spørgsmål er sendt over til Moses, så får du svar om lidt.

11:27Karen.:

Hej Leif.

12:27lEIF:

hEI kAREN

13:08Tobby. Hei alle sammen.:

Hei

13:25Unni Høyåsen:

hei Tobby

13:37Karen.:

Ja sommerstævne fra onsdag. Lørdag er der helstegt gris.

13:37Pottemagerens:

Hej Tobby :)

13:51Karen.:

Hej Tobby.

14:14svein:

Hei Tobby

14:24Bente:

er der også bestilt fint vejr

14:40Karen.:

Ja, vi har bedt om godt vejr,

14:46Tobby. Hei alle sammen.:

Hei Svein.

14:47Tobby. Hei alle sammen.:

Hei Unni, Leif og alle "pottemakere".

14:52Bente:

lyder bare godt

15:04Bente:

lyder hel fint

15:05Karen.:

Ja ikke også.

15:05Tobby. Hei alle sammen.:

Hei Unni, Leif og alle "Pottemakere".

16:08Bente:

tager lige en pause og holpper i bad....men jeg vender grusom tilbage

17:06Karen.:

Du er så velkommen Bente

17:25tonni:

tonni

Location

Denmark

(55.46078688, 8.87926641)
Manually geotagged

Broadcast client

Telestream Wirecast

Møde fra PH.
2:42:52
Møde fra PH.
9:36
Møde fra PH.
1:08
Ankommet fra Israel
6:44
Sidste nyt fra Israel
6:42
Sidste nyt fra Israel
7:29
Sidste nyt fra Israel
1:54
Sidste nyt fra Israel
4:14
Sidste nyt fra Israel
2:40
Fra Israel - Ring til os på Tlf: +45 97 120 220
2:11:06
Sidste nyt fra Israel
8:01
Sidste nyt fra Israel
3:57
Sidste nyt fra Israel
1:54
Sidste nyt fra Israel
6:36
Sidste nyt fra Israel
5:04
Sidste nyt fra Israel
4:41
Sidste nyt fra Israel
2:41
Sidste nyt fra Israel
1:41
Sidste nyt fra Israel
1:44
Sidste nyt fra Israel
1:42
You can leave feedback to Bambuser Crew via this form.